Klikněte pro přečtení označeného textu! Aplikace do mobilních telefonů Obec Fryčovice pořídila pro snadnější informování občanů i návštěvníků aplikaci do mobilních telefonů. Vedle základních informací jsou zde k dispozici i aktuality o dění v obci. Velkou výhodou je možnost zasílání oznamovacích zpráv, které se automaticky objeví v oznamovací liště každému, kdo si aplikaci stáhnul. Tímto způsobem bude možno rychle informovat o aktualitách a dění v obci – např. o vypínání elektrické energie, odstávce vody, konání kulturních akcí atd. Aplikace je zdarma ke stažení pro systémy Android a iOS Mobilní rozhlas Vážení spoluobčané, Vobci Fryčovice vytváříme občanskou infrastrukturu, která se skládá z dobrovolných kontaktních údajů na občany, kteří v obci Fryčovice bydlí, pracují, podnikají nebo zde studují jejich děti. Vše je samozdřejmě v souladu s GDPR obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Díky této infrastruktuře jsme schopni zvýšit úroveň bezpečí, zapojit více občanů do kulturního a sportovního dění, umožnit efektivnější a modernější komunikaci mezi občanem a úřadem, zvýšit čistotu veřejných prostranství, rychleji a efektivněji řešit vznikající nejen technické problémy ve veřejných prostorách a celkově více občany zapojit do dění v obci Fryčovice. Chcete dostávat upozornění na blížící se nebezpečí, blokové čištění, odstávky, poruchy a vypádky energií, ankety, pozvánky na akce pro rodiny, kulturní a sportovní akce přímo do Vašeho mobilu či mailu? Pojďte nám pomoci poukázat na nepořádek, černé skládky, poškozený veřejný majetek a další věci, které můžeme společně zlepšit a zajistit nápravu. Stačí daný podnět vyfotit přes aplikaci Zlepšeme Česko (Android, iOS), poslat nám a y už se danou věcí budeme zabývat. To a mnohem více získáte jednoduchou registrací ZDARMA: Přes mobilní aplikaci Zlepšeme Česko Přes webovou stránkou: www.frycovice.mobilnirozhlas.cz Vyplněním registračního letáku a předání na podatelně obecnho úřadu POJĎTE S NÁMI DÁL ZLEPŠOVAT OBEC FRYČOVICE Děkuji Vám, V úctě, Leo Volný, starosta                

Aplikace do mobilních telefonů

Obec Fryčovice pořídila pro snadnější informování občanů i návštěvníků aplikaci do mobilních telefonů. Vedle základních informací jsou zde k dispozici i aktuality o dění v obci.

Velkou výhodou je možnost zasílání oznamovacích zpráv, které se automaticky objeví v oznamovací liště každému, kdo si aplikaci stáhnul. Tímto způsobem bude možno rychle informovat o aktualitách a dění v obci – např. o vypínání elektrické energie, odstávce vody, konání kulturních akcí atd.

Aplikace je zdarma ke stažení pro systémy Android a iOS


Mobilní rozhlas

Vážení spoluobčané,

Vobci Fryčovice vytváříme občanskou infrastrukturu, která se skládá z dobrovolných kontaktních údajů na občany, kteří v obci Fryčovice bydlí, pracují, podnikají nebo zde studují jejich děti. Vše je samozdřejmě v souladu s GDPR obecným nařízením o ochraně osobních údajů.

Díky této infrastruktuře jsme schopni zvýšit úroveň bezpečí, zapojit více občanů do kulturního a sportovního dění, umožnit efektivnější a modernější komunikaci mezi občanem a úřadem, zvýšit čistotu veřejných prostranství, rychleji a efektivněji řešit vznikající nejen technické problémy ve veřejných prostorách a celkově více občany zapojit do dění v obci Fryčovice.

Chcete dostávat upozornění na blížící se nebezpečí, blokové čištění, odstávky, poruchy a vypádky energií, ankety, pozvánky na akce pro rodiny, kulturní a sportovní akce přímo do Vašeho mobilu či mailu?

Pojďte nám pomoci poukázat na nepořádek, černé skládky, poškozený veřejný majetek a další věci, které můžeme společně zlepšit a zajistit nápravu. Stačí daný podnět vyfotit přes aplikaci Zlepšeme Česko (Android, iOS), poslat nám a y už se danou věcí budeme zabývat.

To a mnohem více získáte jednoduchou registrací ZDARMA:

POJĎTE S NÁMI DÁL ZLEPŠOVAT OBEC FRYČOVICE

Děkuji Vám,

V úctě,

Leo Volný, starosta

 

 

 

 

 

 

 

 

Obec Fryčovice

Fryčovice 83

739 45 Fryčovice

+420 558 668 119


Úřední hodiny pro veřejnost

Pondělí a středa: 8.00 – 11.30, 12.30 – 17.00

Plánované události obce Fryčovice

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Obecní rozhlas

rozhlas

 

 

 

 


TOP
×
csendejapl
Klikněte pro přečtení označeného textu!